Informacja dotycząca zajęć szkolnych w czasie strajku

Szanowni Rodzice, drodzy uczniowie! STRAJK NAUCZYCIELI ZSRCKU W PIASECZNIE TRWA Informujemy, że zajęcia w środę 24.04.19 odbędą się, z dużym prawdopodobieństwem w grupach międzyoddziałowych, z założeniem, że część zajęć może się nie odbyć ze względu na kontynuację strajku przez wielu nauczycieli. Z wyrazami szacunku dyrekcja Zespołu Szkół RCKU w Piasecznie.

Rekolekcje wielkopostne

W dniach 8 – 10 kwietnia 2019 r. (poniedziałek-środa) uczniowie naszej szkoły mają możliwość uczestniczenia w rekolekcjach wielkopostnych. Nauki rekolekcyjne odbywają się w Domu Parafialnym Parafii św. Anny w Piasecznie w godzinach 9:00 – 11:00. W dniach rekolekcji nie ma zajęć lekcyjnych w szkole.

Program dnia otwartego dla kandydatów do naszych szkół

Program dnia otwartego dla kandydatów w dniu 5 kwietnia  2019 r. 16.00 – powitanie przez  Dyrektora szkoły i przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego – przedstawienie kierunków kształcenia, pokazy artystyczne – przedstawienie rodzicom kierunków kształcenia i zasad rekrutacji (sala 1) – zaproszenie kandydatów do stoisk oraz na warsztaty: Warsztaty dla kandydatów zainteresowanych zawodem technik weterynarii: – Pokazy „psich sztuczek”- opieka: Justyna Tokarska – sala 16b – Życie wewnętrzne naszych pupili– prowadzący:Iwona Pijarska-Bińkowska– sala 26 – Pielęgnacja psów –opieka: …

VI Konkurs Weterynaryjny

W dniu 22-23.03.2019 uczennice klasy 3 tw wzięły udział w VI Konkursie “Wszystkie Stworzenia Małe i Duże”. Drugie miejsce w konkursie zajęła Dominika Szklarczyk oraz drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Gratulacje. Duma nas rozpiera.

Warsztaty dla młodzieży

W piątek 22 marca o godz. 18:30 w siedzibie Biblioteki Powiatowej przy ul. Chyliczkowskiej 12 odbędą się bezpłatne scrabookingowe warsztaty dla młodzieży. Zapisy są przyjmowane pod numerami telefonu: (22) 756-79-11, 504-990-624 lub mailowo: wypozyczalnia@pbp-piaseczno.eu