• Antoniewicz Marcin – wychowawca w internacie
  • Babski Michał – przedmioty zawodowe w technikum hodowli koni i technikum weterynarii
  • Bączkowska Agata – przedmioty zawodowe w technikum hodowli koni, kierownik pnz
  • ks. Bolonek Szymon – religia
  • Burzyńska Beata – geografia, wicedyrektor
  • Caliński Jan – działalność gospodarcza, WOS
  • Capała Joanna – jazda konna
  • Chodkiewicz Karolina – przedmioty zawodowe w technikum hodowli koni i technikum weterynarii
  • Ciężkowska Elżbieta – przedmioty zawodowe w technikum architektury krajobrazu
  • Czajka Agnieszka – język angielski, opiekun samorządu uczniowskiego
  • Daniel Agata – język polski
  • Diadik Rafał – wychowanie fizyczne
  • Dudzińska Iwona – psycholog szkolny
  • Dziura Marcin – wychowanie fizyczne
  • Forysiak Iwona – przedmioty zawodowe w technikum hodowli koni
  • Gajda Jolanta – bibliotekarz
  • Gaweł Marek – przepisy ruchu drogowego, nauka jazdy ciągnikiem
  • Gładysz Agnieszka – matematyka
  • Godos Anna – język niemiecki
  • Goławska Izabela – język angielski
  • Górniak Aneta – wychowawca w internacie
  • Gralewicz Magdalena – język niemiecki
  • Gronowska Joanna – język angielski
  • Hardej Elżbieta – matematyka, fizyka
  • Jadachowska Monika – biologia
  • Jakóbowska Małgorzata – przedmioty zawodowe w technikum ogrodniczym
  • Jakubczyk Piotr – język angielski
  • Jakubowicz Tomasz – fizyka
  • Janiszewska Katarzyna – religia
  • Jasińska Małgorzata – wiedza o kulturze
  • Jezierska Agnieszka – historia
  • Jęczmyk-Brzózka Lucyna – przedmioty zawodowe w technikum architektury krajobrazu
  • Kolenda Maciej – historia, WOS, etyka
  • Kosakowski Waldemar – WOS
  • Kozłowski Paweł – matematyka
  • Krawczyk Agnieszka – język niemiecki
  • Król Małgorzata  – przedmioty zawodowe w technikum ogrodniczym, dyrektor Zespołu Szkół Nr 3
  • Kruk Agnieszka – chemia, wychowawca w internacie
  • Kryczka Aneta – biologia
  • Krzemińska Magdalena – geografia
  • Krzysztoszek Dorota – informatyka
  • Kurcińska Lidia – zajęcia z terapii pedagogicznej
  • Kwiatkowski Maciej – wychowawca w internacie
  • Lausz-Sawicka Karolina – język polski
  • Lewaszkiewicz Łukasz – technika ogrodnicza i rolnicza
  • Lipska Anna – matematyka
  • Maryńczak Grażyna – WOS
  • Milczanowska Agnieszka – język polski, wiedza o kulturze
  • Mróz Aneta – język niemiecki
  • Musur Anna – biologia, przedmioty zawodowe w technikum ogrodniczym, wicedyrektor
  • Naujokaite-Mazurek Vilija – język angielski
  • Nowak Małgorzata – wychowawca w internacie, kierownik internatu
  • Olczyk Anna – język polski
  • Olczyk Justyna – język niemiecki
  • Oręziak Elżbieta – język angielskiPapież Wiesława – biologia, produkcja roślinna
  • Pęzik-Cechrzycka Sylwia – j. polski
  • Pijarska-Bińkowska Iwona – przedmioty zawodowe w technikum weterynarii
  • Poręba Agnieszka – język polski, wiedza o kulturze
  • Potucha Andrzej – edukacja dla bezpieczeństwa, służby ratownicze, wychowawca w internacie
  • Powszuk Marta – wychowanie fizyczne
  • Rogalska Elżbieta – język angielski
  • Romanek Żaneta – rośliny ozdobne
  • Rosiak-Barcikowska Seweryna – biologia
  • Rosłon Małgorzata – chemia, edb
  • Sar Łukasz – informatyka, technika ogrodnicza
  • Sikorska-Kosecka Katarzyna – język angielski, rewalidacja
  • Słowik Marek – przedmioty zawodowe w technikum hodowli koni
  • Sobola Anna – historia, WOS
  • Sosnowska Jolanta – religia
  • Spalona Anna – język angielski
  • Stala Paweł – wychowanie fizyczne
  • Stepnowska Beata – pedagog szkolny
  • Tokarska Justyna – przedmioty zawodowe w technikum weterynarii
  • Tokarska Michalina – wychowanie fizyczne
  • Tomaszewski Radosław – wychowanie fizyczne
  • Werner Joanna – wychowawca w internacie
  • Wilk Jolanta – wychowawca w internacie
  • Wiśniowska Ewa – język angielski
  • Wojtaś Bartłomiej – wychowanie fizyczne
  • Wypych Łukasz – przedmioty zawodowe w technikum weterynarii
  • Zakrzewska Anita – wychowawca internatu
  • Zasowska Anna – podstawy przedsiębiorczości, doradca zawodowy
  • Żebrowska Leokadia – wychowawca w internacie
  • Żurakowski Wojciech – fizyka