1. Antoniewicz Marcin – wychowawca w internacie
  2. Babski Michał – przedmioty zawodowe w technikum hodowli koni i technikum weterynarii
  3. Banaś Bożena – wychowawca w internacie
  4. Bączkowska Agata – przedmioty zawodowe w technikum hodowli koni, kierownik pnz
  5. ks. Bolonek Szymon – religia
  6. Burzyńska Beata – geografia, wicedyrektor
  7. Caliński Jan – działalność gospodarcza, WOS
  8. Capała Joanna – jazda konna
  9. Chodkiewicz Karolina – przedmioty zawodowe w technikum hodowli koni i technikum weterynarii
  10. Ciężkowska Elżbieta – przedmioty zawodowe w technikum architektury krajobrazu
  11. Czajka Agnieszka – język angielski, opiekun samorządu uczniowskiego
  12. Daniel Agata – język polski
  13. Diadik Rafał – wychowanie fizyczne
  14. Dudzińska Iwona – psycholog szkolny
  15. Dzięgielewska Małgorzatawychowawca w internacie
  16. Dziura Marcin – wychowanie fizyczne
  17. Forysiak Iwona – przedmioty zawodowe w technikum hodowli koni
  18. Gajda Jolanta – bibliotekarz
  19. Gaweł Marek – przepisy ruchu drogowego, nauka jazdy ciągnikiem
  20. Gładysz Agnieszka – matematyka
  21. Godos Anna – język niemiecki
  22. Goławska Izabela – język angielski
  23. Górniak Aneta – wychowawca w internacie
  24. Gralewicz Magdalena – język niemiecki
  25. Gronowska Joanna – język angielski
  26. Hardej Elżbieta – matematyka, fizyka
  27. Jadachowska Monika – biologia
  28. Jakóbowska Małgorzata – przedmioty zawodowe w technikum ogrodniczym
  29. Jakubczyk Piotr – język angielski
  30. Janiszewska Katarzyna – religia
  31. Jasińska Małgorzata – wiedza o kulturze
  32. Jezierska Agnieszka – historia
  33. Jęczmyk-Brzózka Lucyna – przedmioty zawodowe w technikum architektury krajobrazu
  34. Kolenda Maciej – historia, WOS, etyka
  35. Kozłowski Paweł – matematyka
  36. Krawczyk Agnieszka – język niemiecki
  37. Król Małgorzata  – przedmioty zawodowe w technikum ogrodniczym, dyrektor Zespołu Szkół Nr 3
  38. Kruk Agnieszka – chemia, wychowawca w internacie
  39. Kryczka Aneta – biologia
  40. Krzemińska Magdalena – geografia
  41. Kupis Daria – wychowawca w internacie
  42. Kwiatkowski Maciej – wychowawca w internacie
  43. Lausz-Sawicka Karolina – język polski
  44. Lewaszkiewicz Łukasz – technika ogrodnicza i rolnicza
  45. Lipska Anna – matematyka
  46. Maryńczak Grażyna – WOS
  47. Milczanowska Agnieszka – język polski, wiedza o kulturze
  48. Mirecka Lidia – zajęcia z terapii pedagogicznej
  49. Mróz Aneta – język niemiecki
  50. Musur Anna – biologia, przedmioty zawodowe w technikum ogrodniczym, wicedyrektor
  51. Naujokaite-Mazurek Vilija – język angielski
  52. Nowak Małgorzata – wychowawca w internacie, kierownik internatu
  53. Olczyk Anna – język polski
  54. Olczyk Justyna – język niemiecki
  55. Oręziak Elżbieta – język angielski
  56. Ozimek Renata – wychowawca w internacie
  57. Papież Wiesława – biologia, produkcja roślinna
  58. Pęzik-Cechrzycka Sylwia – język polski
  59. Piesio Marta –  przedmioty zawodowe w technikum ogrodniczym
  60. Pijarska-Bińkowska Iwona – przedmioty zawodowe w technikum weterynarii
  61. Poręba Agnieszka – język polski, wiedza o kulturze
  62. Potucha Andrzej – edukacja dla bezpieczeństwa, służby ratownicze, wychowawca w internacie
  63. Powszuk Marta – wychowanie fizyczne
  64. Rogalska Elżbieta – język angielski
  65. Romanek Żaneta – rośliny ozdobne
  66. Rosiak-Barcikowska Seweryna – biologia
  67. Rosłon Małgorzata – chemia, edukacja dla bezpieczeństwa
  68. Sar Łukasz – informatyka, technika ogrodnicza
  69. Sikorska-Kosecka Katarzyna – język angielski, rewalidacja
  70. Słowik Marek – przedmioty zawodowe w technikum hodowli koni
  71. Smereczyńska Anna – przedmioty zawodowe w technikum weterynarii
  72. Sobola Anna – historia, WOS
  73. Sosnowska Jolanta – religia
  74. Spalona Anna – język angielski
  75. Stala Paweł – wychowanie fizyczne
  76. Stepnowska Beata – pedagog szkolny
  77. Stępniak Krzysztof – nauka jazdy ciągnikiem
  78. Szymanowicz Karolina – język niemiecki
  79. Tokarska Michalina – wychowanie fizyczne
  80. Tomaszewski Radosław – wychowanie fizyczne
  81. Werner Joanna – wychowawca w internacie
  82. Wilk Jolanta – wychowawca w internacie
  83. Wiśniowska Ewa – język angielski
  84. Wojtaś Bartłomiej – wychowanie fizyczne
  85. Zakrzewska Anita – wychowawca internatu
  86. Żebrowska Leokadia – wychowawca w internacie
  87. Żurakowski Wojciech – fizyka