6 listopada 2019

Szkoła do hymnu!

W piątek 8 listopada 2019 r. cała społeczność naszej szkoły weźmie udział w akcji “Szkoła do hymnu”. O symbolicznej godzinie 11:11 odśpiewamy cztery zwrotki hymnu narodowego w ramach kontynuacji ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”. 
Uwaga! Zapraszamy do internatu od wtorku 12 października od godz. 6 rano.

23 października 2019

“Szkoła pamięta!”

W odpowiedzi na Apel Ministra Edukacji Narodowej nasza szkoła przyłączyła się do akcji “Szkoła pamięta”. W dniu dzisiejszym, tj. 23 października delegacja uczniów z klas 3 la oraz 2 lc pod opieką wyznaczonych nauczycieli udała się na Cmentarz Parafialny w Piasecznie, by zapalić znicz i przez kilka minut pochylić się w ciszy i zadumie, by wspólnie upamiętnić zarówno naszych bliskich, jak również tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnokrajowej oraz lokalnej. Pamięć o
Proponujemy lekturę materiału opracowanego przez Główny Inspektorat Sanitarny przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej:

16 października 2019

Dyskusyjny Klub Książki

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników książek na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w sali o nazwie “Biblioteka” w budynku internatu na parterze. Spotkanie odbędzie się w czwartek 24 października o godzinie 15.00.                                                                                        
Dnia 23.09.2019r. przystąpiliśmy do udziału w programie „ZIELONA STOPA FILANTROPA” (organizowany przez Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno), którego celem jest poprawa efektywności energetycznej w placówkach służących dzieciom lub osobom starszym oraz promocja poszanowania energii. Akcja polega na zbiórce zużytych telefonów komórkowych. Pozyskane z nich środki zostaną przeznaczone na modernizację sprzętu AGD lub oświetlenia w placówkach, które służą dzieciom lub osobom starszym. Potrzebujemy minimum 30 telefonów. Zbiórkę prowadzimy do 31 grudnia 2019 r.
Uwaga!!! Od poniedziałku, 30 września 2019 r. obowiązuje plan lekcji z niewielkimi zmianami. Plan jest dostępny w zakładce oraz w dzienniku elektronicznym.
  Ogólne Warunki Ubezpieczenia