Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Konkurs piosenek zespołu The Beatles

Dnia 13 lutego 2014 r. odbył się Szkolny Konkurs Piosenek Zespołu The Beatles.Przyniósł on nam wiele niezapomnianych wrażeń. Uczniowie, którzy występowali byli wspaniale przygotowani, dlatego prezentowali bardzo wysoki poziom. W konkursie wzięli udział uczniowie, którzy zaprezentowali zarówno największe przeboje The Beatles, jak i te mniej znane. Występy miały charakter grupowy i indywidualny.  Komisja w składzie: Pani wicedyrektor Beata Burzyńska, Pani Karolina Lausz - Sawicka oraz Pan Grzegorz Rowiński, oceniała występy młodych wykonawców. Ocenie podlegały: muzykalność, walory glosowe, dykcja, poprawność językowa, dobór repertuaru, ruch sceniczny, strój oraz ogólny wyraz artystyczny.

Laureaci konkursu :

I miejsce Lucyna Pietrzak 

II miejsce Marysia Czajka

III miejsce Wiktoria Czwarno

Wyróżnienia: Michał  Ziembiński, Ania Wojciechowska

Jedną z nagród był udział w happeningu muzycznym na rynku w Piasecznie.

Nagrody w postaci dyplomów, słowników, płyt CD, albumu Johna Lennona ufundowali ZSRCKU w Piasecznie, oraz Pan Grzegorz Rowiński.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy im dalszych sukcesów. Dziękujemy wszystkim za udzial i liczymy na podobną frekwencję w tym roku szkolnym  ! 

Organizatorzy:

Elżbieta Oręziak

Katarzyna Sikorska-Kosecka

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin