Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Zajęcia klas LO służb ratowniczych w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie

 W dniu 29.04.2015 r odbyły się zajęcia dla klas 2lc i 3lc w zakresie Pierwszej  Pomocy w wypadkach komunikacyjnych . Zajęcia prowadzili studenci II roku RATOWNICTWA MEDYCZNEGO Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Nowa współpraca z uczelnią pozwoli  uczniom klas służb ratowniczych na podnoszenie  umiejętności praktycznych w zakresie medycznych czynności ratunkowych.  Kolejne tematy z ratownictwa medycznego, dietetyki, fizjoterapii już wkrótce.  Zdjęcia z zajęć dostępne są już na stronie uczelni. http://www.wsr.edu.pl/pl/ w dziale dzień otwarty Wyższej Szkoły REHABILITACJI w Warszawie. Serdecznie zapraszamy. Współpraca naszej szkoły będzie obejmowała  wszystkich uczniów klas LO służb ratowniczych od roku szkolnego 2015/2016 . 

Nasi nowi partnerzy w klasach LO służb ratowniczych to: Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie. Nowe możliwości zajęć dla uczniów ze studentami w zakresie:

- Ratownictwa Medycznego

- Fizjoterapii 

- Dietetyki 

Medyczne Studium Zawodowe Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Możliwość kontynuowania nauki na kierunkach:

- Technik masażysta

- Technik usług kosmetycznych 

- Opiekun medyczny 

Centrum Szkoleń Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Szkolenia dla uczniów odbywające się na terenie uczelni a także w naszej szkole zakończone uzyskaniem dodatkowych kwalifikacji i zaświadczeń. 

Zapraszamy wszystkich uczniów do korzystania z zajęć dodatkowych w klasach LO służb ratowniczych.

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin