Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Pożegnanie klas maturalnych

„Nie uda się nam mieć wszystkiego na raz,

Coś kończy się żeby coś mogło trwać…”

 

Podniosła uroczystość rozpoczęła się o godzinie 13.00 wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz odśpiewaniem hymnu narodowego. Uroczystość swoją obecnością uświetnili m.in. Pan Starosta Wojciech Ołdakowski, Pani Katarzyna Paprocka – Członek Zarządu. W obecności całej społeczności uczniowskiej odbyło się przekazanie sztandaru szkoły nowemu pocztowi, który utworzyli uczniowie klas drugich. Następnie nasi szacowni Goście – zabrali głos. Zarówno pan Starosta jaki i Pani Katarzyna Paprocka – Członek Zarządu życzyli naszym Maturzystom wszystkiego najlepszego i osiągnięcia jak najlepszego wyniku na maturze. Głos Zabrała także Pani Dyrektor Małgorzata Król, która przypomniała, jak niedawno wszyscy spotkaliśmy się po raz pierwszy, a już nadszedł moment, w którym musimy się pożegnać. Pani Dyrektor życzyła wszystkim osiągnięcia zamierzonych celów i spełnienia marzeń.

Po okolicznościowych przemówieniach najlepsi uczniowie, którzy osiągnęli średnią 5,0 i więcej odebrali nagrody i dyplomy z rąk Pana Starosty Wojciecha Ołdakowskiego i Pani Katarzyny Paprockiej - Członka Zarządu. Następnie Pani  Dyrektor w asyście wychowawców klas wręczyła nagrody i dyplomy pozostałym uczniom wyróżnionym za bardzo dobre wyniki w nauce, liczne osiągnięcia sportowe oraz działalność społeczną.

Część artystyczna, przygotowana przez klasę III TW pod opieką wychowawczyni Anny Olczyk, pozwoliła zgromadzonym odbyć humorystyczną podróż po minionych latach życia i czasu spędzonego w murach naszej szkoły.

Zwieńczeniem tak emocjonującego dnia i okazją do podzielenia się wrażeniami z trzyletniego pobytu w szkolnych murach było spotkanie maturzystów ze swoimi wychowawcami. 

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin