Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Dnia 17 kwietnia  2015 r. odbyła się II edycja Szkolnego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej.  Impreza przyniosła nam wiele niezapomnianych wrażeń. Uczniowie, którzy występowali byli wspaniale przygotowani, dlatego prezentowali bardzo wysoki poziom. W konkursie wzięli udział uczniowie, którzy zaprezentowali zarówno największe przeboje Elvisa Presleya, Cohena, zespołu Queen, jak i te mniej znane. Występy miały charakter  indywidualny.  Ocenie podlegały: muzykalność, walory głosowe, dykcja, poprawność językowa, dobór repertuaru, ruch sceniczny, strój oraz ogólny wyraz artystyczny.

Konkursowi towarzyszyła świetna oprawa multimedialna przygotowana przez Jana Zawadzkiego z klasy 3 tk.

Laureaci konkursu :

I miejsce Lucyna Pietrzak z klasy 2h  i Wiktoria Czwarno z klasy 1h

III miejsce Antoni Galas z klasy 1c .

Nagrody w postaci dyplomów, bonów,  płyt CD,  ufundowali ZSRCKU w Piasecznie, Pan Grzegorz Rowiński oraz Biuro Promocji Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy im dalszych sukcesów. Dziękujemy wszystkim za udział i liczymy na podobną frekwencję w przyszłym roku szkolnym ! 

Organizatorzy:

Elżbieta Oręziak

Katarzyna Sikorska-Kosecka

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin