Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Kurs masażu i stretchingu koni

11313044 477646759051552 547311668127332867 oDnia 25.05.2015r. odbył się w naszej szkole Kurs masażu i stretchingu koni poprowadzony przez Panią Paulinę Puchałę - jedną z niewielu w Polsce osób profesjonalnie zajmujących się masażem koni., Obecnie masuje Ona konie m.in. najlepszego polskiego skoczka Pana Jarosława Skrzyczyńskiego. Qrazy Quick, Inferno i Cendiamo. Kurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem klas technikum hodowli koni oraz technikum weterynarii. Uczniowie dowiedzieli się na czym polega właściwa fizjoterapia koni .

Masaż konia to coś więcej niż niesienie ulgi i pomocy, „Świadome dotykanie” pozwala nam zrozumieć ból, dyskomfort i fizyczne bariery zwierząt, gdyż konie całą historię życia mają „zapisaną w mięśniach”. Uczniowie dowiedzieli się jak właściwie przygotować konia do masażu, poznali techniki masażu oraz rozciągania koni w teorii i praktyce. Zdobyte umiejętności potwierdzają otrzymane przez uczestników kursu certyfikaty podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin