Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Porozumienie o współpracy z Wyższą Szkołą Rehabilitacji w Warszawie podpisane.

200W dniu 26 czerwca 2015 r w naszej szkole odbyło się uroczyste podpisanie porozumienia między Wyższą Szkołą Rehabilitacji w Warszawie a III Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół  RCKU w Piasecznie. Porozumienie będzie funkcjonowało od roku szkolnego 2015/2016 i obejmie wszystkich uczniów kształcących się w klasach służb ratowniczych w III LO w Piasecznie. 

 

Porozumienie z Wyższą Szkołą Rehabilitacji w Warszawie nowe możliwości zajęć dla uczniów ze studentami w zakresie:

- Ratownictwa Medycznego

- Fizjoterapii 

- Dietetyki 

Medyczne Studium Zawodowe Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie daje możliwość kontynuowania nauki na kierunkach:

- Technik masażysta

- Technik usług kosmetycznych 

- Opiekun medyczny 

Centrum Szkoleń Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie będzie mogło organizować szkolenia dla uczniów odbywające się na terenie uczelni, a także w naszej szkole, zakończone uzyskaniem dodatkowych kwalifikacji i zaświadczeń. 

Zapraszamy wszystkich uczniów do kształcenia się w naszej szkole w klasach LO służb ratowniczych .

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin