Wydarzenia z życia szkoły

green line2

X Festiwal Patriotyczny w Pamiątce

20 lutego br.młodzież naszej Szkoły wzięła udział w X Festiwalu Patriotycznym w Pamiątce i wystąpiła w trzech kategoriach konkursu:recytatorskiego, muzycznego i literackiego. Na scenie zaprezentowali się: Iza Bogusz, Bartosz Dąbrowski, Magda Salamaga, Żaneta Szymańska, Michał Zacheja, Piotr Ślendakowski, Kasia Rutka, Jarek Chmielewski. W przesłuchaniach uczestniczyło ponad 150 osób ze wszystkich szkół powiatowych, gminnych oraz kilku warszawskich. Dzisiaj ogłoszono wyniki i dowiedzieliśmy się, że pierwszą,  główną nagrodę zdobył Michał Zacheja  - uczeń II klasy animacji kultury. Gratulujemy!   

27 lutego zostanie rozstrzygnięty konkurs literacki, do którego zgłosili się uczniowie z klasy II la i III tw. Czekamy na wyniki.

 

 

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin