Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Warsztaty prawnicze dla licealistów – Uczelnia Łazarskiego

Dnia 29 listopada 2017 uczniowie klas I la i II lb brali udział w warsztatach organizowanych w Uczelni Łazarskiego w Warszawie dla licealistów. Tematem wykładu były „Prawa konsumenta” , który prowadził mgr Bartosz Kotowicz – aplikant adwokacki, pracownik akademicki UŁ, asystent w Studenckiej Poradni Prawnej UŁ. Gdy młodzi ludzie dorastają muszą wiedzieć, że ich zachowania mają swoje konsekwencje, również konsekwencje prawne. W związku z tym warto znać swoje prawa i być świadomym obowiązków, które na każdym spoczywają, czyli warto znać prawo. A fakt, że prawo dotyczy każdego, najlepiej udowadniają codzienne zakupy. Każdy z nas jest konsumentem i dobrze jest znać prawa konsumenta i umieć z nich korzystać.

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin