Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Klasa 3lc służb ratowniczych na Uczelni Łazarskiego

     W dniu 11 grudnia 2017 klasa 3lc - LO służb ratowniczych  na zajęciach dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych organizowanych przez Uczelnię Łazarskiego w Warszawie. Temat  wykładu prowadzonego przez  dr Dominikę Harasimiuk eksperta od prawa Unii  Europejskiej to „Unia Europejska – unijna kontrola praworządności w państwach członkowskich”.  Przedmiotem wykładu były cele integracji, wartości unijne a prawo unijne, instytucje kontrolujące przestrzegania prawa i wartości unijnych oraz konsekwencje naruszania prawa unijnego i wartości unijnych. Po wykładzie młodzież została oprowadzona po terenie uczelni i zapoznana z ofertą edukacyjną Uczelni Łazarskiego.

IMG 20171211 110330

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin