Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Festiwal Małych Form Teatralnych EFFKA

1 kwietnia 2017 r. nasza grupa teatralno-taneczna Art-cool wzięła udział w 18 Festiwalu Teatralnym EFFKA. Organizatorem przeglądu było Centrum Kultury w Piasecznie, w imprezie wzięło udział kilkanaście grup z całego powiatu. Oceniało je profesjonalne jury w składzie: Artur Pontek, Kasia Pawłowska, Marcin Masztalerz i Sławomir Holland. ART-cool zagrał na 100%! Atmosfera była wspaniała. Otrzymaliśmy cenne nagrody; wyróżnienie dla Oli Przychodzkiej za rolę Pięknej Kasi, wyróżnienie za choreografię oraz podziękowanie dla Mariusza Konojackiego za przygotowanie artystyczne.Dzięki E FCE zdobywamy nowe doświadczenia i umiejętności, bawimy się i poznajemy.

CCF20170409 1 1 CCF20170409 2 1 CCF20170409 1

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin