Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Dzień Zdrowia i fitness w naszej szkole

20161206 162310

Miło nam poinformować, iż 6 grudnia 2016 r. odbył się  pierwszy, otwarty dla wszystkich chętnych, Dzień Zdrowia i fitness w III LO w Piasecznie, Nasza Szkoła wraz z partnerami branżowymi przygotowała liczne pokazy, konsultacje, prezentacje, warsztaty, odbyły się zajęcia pokazowe z dietetyki i fitness oraz ratownictwa medycznego.Na miejscu byli również uczniowie klas LO i nauczyciele, którzy chętnie odpowiadali na wszystkie pytania dotyczące kształcenia w klasach: służb ratowniczych, dietetyki i fitness, animacji kultury. Dziękujemy za tak liczne przybycie rodziców, uczniów oraz kandydatów do klas LO w roku szkolnym 2017/2018. Na zakończenia całego dnia odbył się gorący Mikołajkowy Maraton Zumby. W całym wydarzeniu brali udział nasi partnerzy branżowi którzy wspomagają proces kształcenia uczniów w klasach LO. Dziękujemy za przybycie: Centrum Ratownictwa i Pierwszej Pomocy Ratea, OSP Bobrowiec, GreenUp fitness klub Piaseczno oraz  Broadway Musical School Piaseczno. 
20161206 163155

20161206 162323

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin