Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Rolnictwo precyzyjne

543

W dniu 3.11.2016 nasza szkoła nawiązała współpracę z firmą John Deere. Dzięki uprzejmości firmy otrzymaliśmy oprogramowanie Display and Command ARMTM Simulator. Oprogramowanie umożliwia poznanie nowych technologii sterowania maszynami rolniczymi. Uczniowie naszej szkoły stopniowo będą zapoznawali się z rolnictwem precyzyjnym. Jest szansa, że wiodąca firma na rynku maszyn rolniczych w Polsce odwiedzi ZSRCKU w Piasecznie. Celem wizyty będzie przeprowadzenie krótkiego szkolenia na komputerach z zainstalowanym oprogramowaniem. Wersja oprogramowania udostępniona przez firmę John Deere zawiera szereg czynności m.in. funkcje mapowania pola, która usprawnia i przyspiesza prace wykonywane w terenie. 

 

345

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin