Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Warsztaty kulinarne w klasach LO dietetyka i fitness

20161010 144541W dniach 10.10 -11.10.2016 r klasy 1lb, 1ld LO dietetyka i fitness realizowały zajęcia wyjazdowe p.t ,, Kuchenna Przygoda" W ramach zajęć wyjazdowych odbyły się warsztaty kulinarne w profesjonalnej restauracji , połączone z przygotowaniem pizzy fit oraz deseru owocowego . Odbyły się również zajęcia z nordic walkingu oraz z fitnessu  pod okiem p. Marioli Pasikowskiej na terenie Ośrodka Kultury w Żarkach. Cały wyjazd szkoleniowy był realizowany pod kątem rozwijania umiejętności teoretycznych i praktycznych  w zakresie dietetyki i fitness. Dziękujemy za profesjonalne zajęcia w Restauracji Leśniów w Żarkach. Kolejne wyjazdy już wkrótce. Serdecznie zapraszamy uczniów klas LO dietetyka i fitness.20161010 143658

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin