Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Kurs wspinaczkowy w klasie 1lc LO - służb ratowniczych


20161003 131859W dniu 3.10.2015 klasa 1lc  LO - służb ratowniczych  realizowała zajęcia wyjazdowe na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej (Mirów) "Kurs wspinaczkowy". Tematyką zajęć było: posługiwanie się liną, uprzężami, karabinkami i bloczkami. Odbyła się również wspinaczka skałkowa na zabezpieczonym terenie. Zajęcia prowadzili  doświadczeni instruktorzy. Młodzież korzystała ze sprzętu posiadającego atest. W tym dniu klasa realizowała zajęcia praktyczne z przedmiotu służby ratownicze z działu ratownictwa wysokościowego.

20161003 125653

Dziękujemy instruktorom z firmy Na Krawędzi za bardzo dobre zajęcia przeprowadzone na mirowskich skałach. Brawo dla całej klasy 1lc mimo trudnych warunków pogodowych daliście radę. Kolejne zajęcia w klasach służb ratowniczych już wkrótce.

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin