Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Zajęcia Zumby fitness w klasach LO dietetyki i fitness

 

20160929 145214 resized 1 1W dniu 29.09.2016 r odbyły się pierwsze zajęcia z Zumby fitness w klasach 1lb,1ld LO - dietetyka i fitness. Zajęcia prowadziła p. Agnieszka Musioł-Posyniak jest licencjonowanym instruktorem Zumby (r) Fitness.Kocha tańczyć Zumbę, uczyć i bawić się razem z Wami na zajęciach. W mistrzowskich rytmach muzyki latynoskiej ładujemy akumulatory samopoczucia bombą mega pozytywnej energii, ćwicząc jednocześnie nasze ciała i spalając tysiące zbędnych kalorii.  Każde zajęcia to ZumbaParty. Najlepsza impreza, na jaką możesz sobie pozwolić w tygodniu, w ciągu dnia i nie tylko. Kilka pierwszych taktów muzyki, kilka pierwszych kroków i już odrywasz się od codzienności. Jest tylko muzyka, taniec i Ty - Królowa / Król Parkietu! 

20160929 145210

Brawo dla klas LO dietetyka i fitness. Efekty małe już są . Dziękujemy za super zajęcia .

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin