Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Seminarium szkoleniowe w klasach LO dietetyka i fitness

dieta i jej rola w budowaniu sylwetki W dniu 24.09.2016 r odbyło się seminarium szkoleniowe w klasach 1lb,1ld  LO - dietetyka i fitness pierwsze seminarium, które było dostępne w ofercie edukacyjnej dla uczniów naszej szkoły na temat "DIETA I JEJ ROLA W BUDOWANIU SYLWETKI''  Szkolenie poprowadziła : Karolina Sobierajska - Dyplomowany dietetyk, specjalista z zakresu żywienia człowieka. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Dietetyk z powołania i zamiłowania do zdrowego jedzenia oraz trener personalny. Mój zawód jest moją pasją, którą staram się zarażać innych, prowadząc między innymi fanpage - Be fit be happy, gdzie pokazuję, że zdrowo znaczy smacznie. Przez okres studiów swoją wiedzę wykorzystywałam odbywając coroczną praktykę zarówno międzysemestralną, jak i letnią w szpitalach na oddziałach dziecięcych, dla dorosłych, w poradni diabetologicznej oraz dietetycznej. Swoją wiedzę poszerzam biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. Jestem wykładowcą w szkole policealnej TEB Edukacja w Katowicach oraz organizuję liczne szkolenia z zakresu dietetyki ogólnej oraz sportowej.

20160924 103634 resized 1

Celem szkolenia było  przekazanie wiedzy na temat podstawowych zasad odżywiania oraz jego głównych założeń. Dodatkowo zostały omówione takie zagadnienia, jak efektywna i zdrowa redukcja, dobór diety pod indywidualne potrzeby, świadomy zakup produktów czy profesjonalny wywiad żywieniowy. Szkolenie było  dedykowane dla wszystkich uczniów klas dietetyka i fitness , służb ratowniczych i wszystkich zainteresowanych którzy chcieli zgłębić swoją wiedzę z zakresu dietetyki i jej roli w budowaniu wymarzonej sylwetki. Po zakończonym szkoleniu kursanci otrzymali  certyfikaty . Kolejne szkolenia już wkrótce. Serdecznie zapraszamy .

 

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin