Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Zajęcia fitness w klasach LO dietetyka i fitness

20160916 150803Z dumą i satysfakcją pragniemy poinformować, że w roku szkolnym 2016/2017 rozpoczęliśmy kształcenie w klasach LO - Dietetyka i fitness w dwóch równoległych oddziałach . Uczniowie  przez cały okres nauki w naszej szkole będą  rozwijać swoje zainteresowania w zakresie dietetyki i fitness . Klasy realizują zajęcia w profesjonalnym klubie fitness GreenUp w Piasecznie. Pierwsze zajęcia odbyły się już 9.09.2016 r Klasy systematycznie uczestniczą w zajęciach i rozwijają swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów fitness.

GreenUp Fitness Club to nowoczesny, doskonale wyposażony w wysokiej klasy sprzęt klub sportowy.

20160916 140019

Przyjazna atmosfera, profesjonalna obsługa, najlepsi na rynku instruktorzy. Powierzchnia to ponad 1000 m2, 3 przestronne sale do ćwiczeń: fitness, mentalnych, indoor cycling, siłownia Piaseczno, strefa relaksu dająca możliwość wypoczynku i regeneracji po wysiłku fizycznym, kawiarnia oraz doskonale zaprojektowane zaplecze. 

Różnorodność proponowanych ćwiczeń to bogata oferta aktywnego spędzania czasu dla ludzi w każdym wieku, dla kobiet i mężczyzn. Połączenie usług fitness i siłowni ze zdrowym i zbilansowanym odżywianiem – konsultacje oraz specjalne programy żywienia i zdrowego stylu życia przygotowywane indywidualnie przez najlepszych specjalistów. To główne atuty naszego  partnera w klasach LO dietetyka i fitness. 

 

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin