Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Technikum Hodowli Koni - Mistrzem Powożenia w singlach

12 czerwca w ośrodku Jagodne koło Mińska Mazowieckiego odbyły się zawody w powożeniu  Media Driving Cup. technikum hodowli Koni reprezentował zespół w składzie:

Filip Andrysiewicz – powożący, Kasia Zawadzak – luzak, Karolina Kraśniewska i Agnieszka Pietrak  - ekipa techniczna – luzacy no i oczywiście koń Hamlet.

Konkurs rozpoczął się od przejazdów dziennikarzy w asyście profesjonalistów, przeplatanych startami zawodników rywalizujących o puchar Jagodnego. Ekipa bardzo przeżywała start, który również dla zawodnika nr  - konia Hamleta, był dość emocjonujący, ponieważ był to jego debiut w zawodach. Przejazd polegał na przejechaniu toru złożonego z  kegli i 4 przeszkód maratonowych,  nasz zespół pokonał je w tempie ekspresowym uzyskując najlepszy czas wśród zaprzęgów jednokonnych – singli i tym samym zdobywając I miejsce.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, dziękujemy konikowi Hamlet – który spisał się dzielnie.

Mamy nadzieję że za rok również będziemy mogli wystartować.

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin