Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Wycieczka do Wiednia 3-6.06.2016

W dniach 3-6.06.2016r. pod opieką nauczycieli: Patrycji Kamińskiej, Macieja Kolendy i Łukasza Sara uczniowie z klas I-IV Technikum Hodowli Koni uczestniczyli w wycieczce zawodowo-krajoznawczej do Austrii. Bogaty program wycieczki zapewnił możliwość zobaczenia pięknych zabytków Wiednia, obejrzenia pola walki i pomnika zwycięskiej Bitwy pod Austerlitz, wizytę w niepowtarzalnym Muzeum Historii Naturalnej w Wiedniu, kosmiczne wrażenia z Parku Rozrywki – Prater, emocjonującą przygodę podczas spływu podziemną rzeką Jaskiń Pukwiowych na terenie Czech oraz zapoznanie z historią stadniny, infrastrukturą i stadem podstawowym Stadniny Koni Ochaby na terenie Polski. Najważniejszym punktem wycieczki było jednak zwiedzanie szkoły i stajni Hiszpańskiej Dworskiej Szkoły Jazdy oraz udział w pokazie galowym gdzie mogliśmy podziwiać kunszt wyszkolenia koni i jeźdźców Hiszpańskiej Dworskiej Szkoły Jazdy w Wiedniu. Niezapomniane przeżycia na długo zostaną w naszej pamięci…

 

 

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin