Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Dzień Otwarty w Naszej Szkole

18 marca 2016 w naszej szkole odbył się dzień otwarty. Licznie przybywający kandydaci  - z czego ogromnie się cieszymy - w tym wyjątkowym dniu mogli poznać szkołę od środka. Wszystkich przywitała pani dyrektor Małgorzata Król, a następnie Patryk Skutnik - uczeń III klasy THK, zaprosił gości na szereg atrakcji m.in.

  • krótkie przedstawienie o patronce Cecylii Plater - Zyberkówny - przygotowane przez uczniów LO - klasa animacji kultury,
  • warsztaty pielęgnacji psów, oraz diagnostyki zwierząt - przygotowane przez uczniów technikum weterynarii, 
  • przejażdżki konne w krytej ujeżdżali - przygotowane przez uczniów technikum hodowli koni,
  • warsztaty decupage i rysunku odręcznego - przygotowane przez uczniów technikum architektury krajobrazu,
  • warsztaty pielęgnacji roślin doniczkowych - przygotowane przez uczniów technikum ogrodniczego,
  • warsztaty udzielania pierwszej pomocy - przygotowane przez uczniów LO - klasa służb ratowniczych
  • dietetyczne przekąski - przygotowane przez uczniów LO - klasa dietetyka i fitness

Kandydaci do naszej szkoły mogli obejrzeć stoiska promocyjne wszystkich kierunków, w jakich kształci nasza szkoła, porozmawiać z uczniami i nauczycielami. W dniu otwartym wzięli także udział nasi partnerzy branżowi m.in. Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie i Klub Fitness "GREEN UP", Ochotnicza Straż Pożarna z Bobrowca, Centrum Ratownictwa i Pierwszej Pomocy - Ratea.

Kulminacyjnym wydarzeniem podczas dnia otwartego był maraton ZUMBY, prowadzony przez trenerów klubu GREEN UP. W rytm dynamicznej muzyki pląsali uczniowie, nauczyciele i kandydaci do naszej szkoły. Na stoisku klasy dietetyka i fitness, opadający z sił mogli posilić się także energetycznym (dietetycznym) batonikiem i uzupełnić wodę. 

Mamy nadzieję że przygotowane atrakcje podobały się naszym gościom, którzy już za chwile będą musieli podjąć decyzje o wyborze szkoły.

Serdecznie zapraszamy do nauki w naszym Zespole Szkół RCKU. 

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin