Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Wizyta na dniu otwartym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

25783737095 070c3b0825 z10 marca 2016 r., na zaproszenie Wydziału Biologii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie uczniowie Technikum Hodowli Koni i Technikum Weterynarii - zainteresowani kontynuowaniem nauki na UP w Lublinie, uczestniczyli w dniu otwartym uczelni. Wyjazd był okazją do rozmowy ze studentami na temat ich odczuć jako studentów hipologii i weterynarii, udało nam się zobaczyć kliniki weterynaryjne, a także była to okazja do szybkiego spaceru po urokliwych uliczkach Starego Miasta. Na koniec zostaliśmy zawiezieni do ośrodka jeździeckiego uczelni i uczestniczyliśmy w wykładzie z behawiorystyki na temat wzmocnień ujemnych w treningu koni.

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin