Wydarzenia z życia szkoły

green line2

Kurs pediatryczny w klasie 2lc służb ratowniczych

20160219 101944W dniu 19.02.2016 r klasa 2lc służb ratowniczych realizowała zajęcia praktyczne w ramach przedmiotu ratownictwo medyczne. Kurs pediatryczny - pierwszej pomocy dzieciom pozwala nabyć umiejętności praktyczne udzielania pierwszej pomocy dzieciom. W czasie zajęć uczestnicy poznali różnice wynikające z anatomii i psychologii między udzielaniem pierwszej pomocy dzieciom, a osobom dorosłym. Młodzież ćwiczyła na manekinach niemowlęcych i dziecięcych. Podczas zajęć omawiane były najczęściej spotykane sytuacje udzielania pierwszej pomocy dzieciom. Zajęcia praktyczne  trwały 8 godzin dydaktycznych. Kolejne zajęcia już wkrótce. Zapraszamy do polubienia zdjęć na facebooku.

Free Joomla! template by L.THEME

facebook_page_plugin