Aktualności

green line2

W związku z występującym wśród zwierząt afrykańskim pomorem świń (ASF) i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo pragniemy zwrócić uwagę pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzicom na zakaz wyrzucania resztek jedzenia do lasów oraz niedokarmiania dzikich zwierząt.

Afrykański pomór świń (ASF) to szybko szerząca się choroba wirusowa, na którą podatne są świnie domowe oraz dziki. Najczęstszą przyczyną zakażenia zwierząt jest bezpośredni kontakt ze zwierzętami zakażonymi lub zakażonymi odpadkami żywnościowymi. Więcej informacji znajduje się w ulotce przygotowanej przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Warszawie, którą przekazujemy w załączeniu.

Bez tytułu

31 stycznia 2018 r. o godz. 10 odbędzie się I etap dyktanda "SPELLING MASTER". Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach: liceum i technikum i w każdej kategorii wyłonimy 3 najlepszych uczniów. Uczniowie ci przystąpią do II etapu, który odbędzie się 15 marca 2018 r.

Motywem przewodnim dyktanda będzie "Życie i twórczość J.K.Rowling". Konkurs ma na celu ćwiczenie umiejętności poprawnego pisania tekstu z zachowaniem zasad angielskiej ortografii i interpunkcji oraz ćwiczenie umiejętności rozumienia tekstu słuchanego. Dla zwycięzców atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia udziału w konkursie należy kierować do pani Elżbiety Oręziak i pani Katarzyny Sikorskiej. ZAPRASZAMY!

Klasa II i III la stworzyły pod opieką A.Olczyk projekt : ,,Otwarci na Innych”, który bierze udział w konkursie Nowej Ery Projekt z Klasą. Nagrodą jest 60 tys. dla szkoły i uczniów. Od dzisiaj możecie na niego głosować. Instrukcja głosowania krok po kroku :

  1. Wchodzimy na stronę https://projektzklasa.pl/component/projektzklasa8/glosowanie/szkoly-ponadpodstawowe

          Na dole strony filtrujemy następująco:

          Przedmiot: Język polski

          W miejscowościach: Piaseczno

  1. Klikamy GŁOSUJ projekt ,,Otwarci na Innych”
  2. Wypełniamy formularz zgodnie z zaleceniami ( imię , nazwisko, nr.telefonu, e-mail)
  3. Ostatecznie na e-mail przychodzi link aktywujący nasz głos

! GŁOSUJEMY CODZIENNIE DO 14 GRUDNIA !

W styczniu 2018 r. odbędzie się konkurs piosenek The Beatles.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie prosimy

o kontakt z p. Elżbietą Oręziak i p. Katarzyną Sikorską.

Dla zwycięzców przewidziane nagrody.

Free Joomla! template by L.THEME

D

o

 

p

o

b

r

a

n

i

a

facebook_page_plugin