Uwaga tegoroczni maturzyści!

Przypominamy, że wszelkich zmian w złożonych już deklaracjach maturalnych (dopisanie, zmiana, wykreślenie przedmiotu) można dokonać do 8 lutego 2021 rJeśli zdający złożył wyłącznie deklarację wstępną (nie naniósł żadnych zmian do 8 lutego 2021), to staje się ona deklaracją ostateczną z dniem 9 lutego 2021 r. 

Jeżeli po feriach wrócimy do szkoły to te deklaracje, które składaliście we wrześniu dostaniecie ponownie na godzinie wychowawczej i wtedy dokonacie ewentualnych zmian.

Jeżeli pod koniec stycznia 2021 nadal będzie nauczanie zdalne, to ustalimy dni i godziny, w których poszczególne klasy będą mogły przyjść do szkoły (z zachowaniem odpowiedniego reżimu sanitarnego) w celu weryfikacji deklaracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *