Egzamin maturalny w terminie poprawkowym

Przypominamy, że wyniki egzaminu maturalnego zostaną ogłoszone przez OKE do 11 sierpnia 2020. Osoby, które przystąpiły w tym roku do wszystkich egzaminów pisemnych (obowiązkowych podstawowych i jednego dodatkowego rozszerzonego) i tylko z jednego egzaminu obowiązkowego nie uzyskają minimum 30% punktów mogą złożyć oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym (Załącznik 7). Załącznik ten można wydrukować i wypełnić w domu albo uzupełnić w szkole. Załącznik należy złożyć w szkole nie później niż do 14 sierpnia 2020 r. 

III Liceum Ogólnokształcącego

Technikum Nr 3

I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *