Dnia 25 lutego 2020 r. odbyły się warsztaty dla nauczycieli naszej szkoły nt. „Dysleksja w kontekście języków obcych”. Szkolenie dało uczestnikom możliwość poznania dysleksji rozwojowej zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej, składało się bowiem z dwóch modułów. Pierwsza część przygotowana przez p. Lidię Mirecką- nauczyciela terapii pedagogicznej pozwoliła zapoznać się z terminologią i specyfiką trudności występujących u uczniów z dysleksją rozwojową. Podczas drugiej części – warsztatowej, prowadzonej przez p. Ewę Wiśniowską – nauczyciela języka angielskiego, uczestnicy mieli sposobność poznania konkretnych metod pracy i narzędzi gotowych do wykorzystania podczas zajęć edukacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *