Drogi rodzicu!

Zapraszamy do przeczytania naszego apelu dotyczącego ewentualnego strajku   

Apel-do-rodziców I

3 Comments

  1. Jestem za strajkiem. Wiem, że zarobki nauczycieli są niesatysfakcjonujące i na pewno nieproporcjonalne w stosunku do ich roli i wkładu pracy w życie codzienne uczniów, w życie szkoły. Rozumiem to i w pełni popieramy ich postulaty. Pasją nie opłacisz czynszu. Popieram nauczycieli w dążeniu do podniesienia prestiżu swojego zawodu.

    Ewa
  2. Martwię się, że mój syn nie pójdzie jutro do szkoły i nawet nie wiem, kiedy do niej wróci. Martwię się, bo do końca roku szkolnego zostało realnie bardzo mało czasu. Ale mimo to szczerze popieram strajk nauczycieli. Życzę wytrwałości i mam nadzieję, że konsekwencją Państwa działań będzie także poważna debata o całym systemie oświaty.

    Dorota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *