20 listopada 2017 r. zostały wręczone nagrody Prezesa Rady Ministrów uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem uzyskując jednocześnie najlepsze wyniki w swojej szkole. Uroczystość odbyła się w Wyższej Szkole Menedżerskiej na Pradze i została zorganizowana przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Wyróżnionych zostało 266 uczniów z województwa mazowieckiego, a wśród nich znaleźli się stypendyści z piaseczyńskiego Zespołu Szkół RCKU: Julia Ślesicka z 2 la oraz Sebastian Tokarski z klasy 4 tak. Akty przyznania stypendiów w imieniu Prezesa Rady Ministrów wręczył Sylwester Dąbrowski, Wicewojewoda Mazowiecki oraz Aurelia Michałowska, Mazowiecki Kurator Oświaty.
Sebastianowi i Julii z całego serca gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *